Odbierz paczkę w DHL Parcelstation

Usługa DHL Parcelstation to wygodna forma odbioru paczek w automatach paczkowych. Wybierając tę formę dostawy w sklepie internetowym swoją przesyłkę odbierzesz już następnego dnia roboczego po jej nadaniu.

Dzięki tej usłudze możesz odebrać paczkę w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.
W DHL Parcelstation przesyłka może czekać na odbiór aż 7 dni kalendarzowych
od daty doręczenia do automatu.

Wyboru automatu DHL Parcelstation możesz dokonać zarówno w sklepie internetowym jak i korzystając z usługi Przekieruj paczkę.

Automaty DHL Parcelstation znajdują się w zamkniętych i dozorowanych pomieszczeniach, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przesyłek oraz odbierających. Dostępne są w godzinach pracy punktów.

 

Aktualnie automaty paczkowe dostępne są w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Poznaniu.
Sprawdź ich lokalizację na MAPIE, oznaczone są żółtą ikonką.

Informacje dodatkowe dla Nadawców:
Zwiększ liczbę punktów doręczeń bez dodatkowych opłat!

Bez zbędnych formalności: aby korzystać z automatów DHL Parcelstation nie trzeba podpisywać aneksu do Umowy ani żadnych dodatkowych dokumentów. Wystarczy posiadanie standardowej umowy z DHL Parcel na przewóz przesyłek.

Łatwa integracja: DHL Parcelstation są automatycznie dostępne na liście wyboru miejsca dostawy w aplikacjach: eCAS, DHL24.

Integracja mapy: aby klienci sklepu mogli wybierać jako opcję dostawy DHL Parcelstation niezbędna jest integracja mapy punktów odbioru DHL (POK, Parcelshopy oraz Parcelstation) z serwisem sklepu.
Dokładna instrukcja integracji


Uwaga!
Aby móc nadać paczkę do DHL Parcelstation konieczne jest wypełnienie danych
do powiadomień
(e-mail, nr telefonu komórkowego), dane te będą potrzebne przy odbiorze. Paczka nie może być cięższa niż 25 kg, a jej rozmiar nie może przekraczać parametrów: 60x40x40 cm.

Zapraszamy do współpracy!